"Çikolatalı Rulo Tarifi" ile Etiketlenen Konular

4 yıl önce

Kaç Kişilik 6 kişilik Pişirme Süresi 15 dakika Hazırlama Süresi 20 dakika Samsun Asarcık Usulü Tatlı Çikolatalı Rulo Malzemeleri 1 kase fındık kreması 1 kaşık fındık yağı Baklavalık yufka Asarcık Usulü Tatlı Çikolatalı Rulo Nasıl Yapılır? Fındık kreması ve yağı iyice karıştırın. Baklavalık yufkaya fındık kremasını sürün ve sıkıca rulo yapın. Eşit parçalara bölün ve 15 dakika 170 derecede fırınlayın.

4 yıl önce

Kaç Kişilik 6 kişilik Pişirme Süresi 15 dakika Hazırlama Süresi 20 dakika Hınıs Usulü Tatlı Çikolatalı Rulo Malzemeleri 1 kase fındık kreması 1 kaşık fındık yağı Baklavalık yufka Hınıs Usulü Tatlı Çikolatalı Rulo Nasıl Yapılır? Fındık kreması ve yağı iyice karıştırın. Baklavalık yufkaya fındık kremasını sürün ve sıkıca rulo yapın. Eşit parçalara bölün ve 15 dakika 170 derecede fırınlayın.

4 yıl önce

Kaç Kişilik 6 kişilik Pişirme Süresi 15 dakika Hazırlama Süresi 20 dakika Çikolatalı Rulo Malzemeleri 1 kase fındık kreması 1 kaşık fındık yağı Baklavalık yufka Çikolatalı Rulo Nasıl Yapılır? Fındık kreması ve yağı iyice karıştırın. Baklavalık yufkaya fındık kremasını sürün ve sıkıca rulo yapın. Eşit parçalara bölün ve 15 dakika 170 derecede fırınlayın.

Yukar k