"Govdun Tarifi" ile Etiketlenen Konular

3 yıl önce

Kaç Kişilik 4 kişilik Hazırlama Süresi 15 dakika Sinop Gerze Usulü Tatlı Govdun Malzemeleri ceviz içi beyaz dut kurusu Gerze Usulü Tatlı Govdun Nasıl Yapılır? Bir havan içine ceviz ve dut kurusunu koyun ve ceviz yağlarını bırakana kadar dövün. İkisi birleşip bir pelte olunca dilerseniz kaşıkla dilerseniz de kurabiye kalıplarına basıp servis edin.

3 yıl önce

Kaç Kişilik 4 kişilik Hazırlama Süresi 15 dakika Gaziantep Usulü Tatlı Govdun Malzemeleri ceviz içi beyaz dut kurusu Gaziantep Usulü Tatlı Govdun Nasıl Yapılır? Bir havan içine ceviz ve dut kurusunu koyun ve ceviz yağlarını bırakana kadar dövün. İkisi birleşip bir pelte olunca dilerseniz kaşıkla dilerseniz de kurabiye kalıplarına basıp servis edin.

3 yıl önce

Kaç Kişilik 4 kişilik Hazırlama Süresi 15 dakika Govdun Malzemeleri ceviz içi beyaz dut kurusu Govdun Nasıl Yapılır? Bir havan içine ceviz ve dut kurusunu koyun ve ceviz yağlarını bırakana kadar dövün. İkisi birleşip bir pelte olunca dilerseniz kaşıkla dilerseniz de kurabiye kalıplarına basıp servis edin.

Yukar k