Eski Sevgiliden Arkadaş Olur Mu

Anasayfa » Haberler » İlişkiler » Eski Sevgiliden Arkadaş Olur Mu

eski-sevgiliden-arkadas-olur-mu

Bu konuda herkes farklı bir şey düşünse de eski sevgiliyle arkadaş olmak imkansız değildir. Aslında bu ilişkinin nasıl sonlandırıldığıyla ilgili bir durumdur. Yaşanılan ilişki kötü bir ilişki olduysa ve bu şekilde bittiyse bu pek de kolay değildir hatta nerdeyse imkansızdır. Ancak yaşanılan ilişki iyi bir şekilde ve karşılıklı anlaşmalarla bittiyse bu iki kişinin arkadaş olması için hiçbir sakınca yoktur. Eğer sizin de bu şekilde biten bir ilişkiniz varsa ve ayrıldığınız sevgilinizle arkadaş olmak istiyor ve ilişkinizi böyle devam ettirmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki adımlara bir göz atın. Mutlaka yardımcı olacaklardır.

eski-sevgiliden-arkadas%cc%a7

Kendinize biraz zaman vermekle başlayın. aradan belirli bir zaman geçmedikçe ve üstünüzden biten ilişkinizin hüznünü ve sorunlarını atmadıkça eski sevgilinizle arkadaş olmanız imkansızlaşır. Bu nedenle araya yeteceğini düşündüğünüz kadar bir zaman koyun. Bu hem size hem de eski sevgilinize iyi gelecektir.

Bu süre geçtikten sonra kendinize eski sevgilinizi bir daha görmek isteyip istemediğinizi, daha doğrusu etrafınızda olmasından ve arkadaşlığından memnun olup olmayacağınızı sorun. Eğer cevap hayırsa onunla arkadaşlık kurmayı kesinlikle düşünmeyin. Cevabınız evetse bu fikrinizi onunla paylaşmak için hazırsınız demektir.

Öncelikle basit hareketlerle işe başlayın. Onu arayın. Çevrenizde olan bitenler hakkında konuşun. Günlük ve basit bir konuşma yapın. Nazik ve samimi olun. Söyledikleriyle ilgilendiğinizi gösterin. ancak fazla abartmayın. Normal arkadaşlarınızla nasıl konuluyorsanız onunla da öyle konuşun.

Birkaç konuşmadan sonra bir grup arkadaşınızla beraber bir yerlere gitmeyi teklif edin. ortak arkadaşlar seçerseniz kendisini arkadaş ortamında hissetmesi kolaylaşacaktır.

Onunla beraberken ilişkinizi hatırlatacak olaylardan kaçının. Onu her hangi bir şeyden dolayı suçlamayın. Yanış anlayacağı şekilde de davranmayın. Gerçekten tek istediğinizin arkadaş olmak olduğunu hissettirin.
Unutmamanız gereken en önemli noktalardan biri arkadaşlığın karşılıklı bir durum olduğudur. Eğer eski sevgiliniz sizinle arkadaş olmak istemiyorsa, onu çok sıkacak kadar ısrarcı olmayın. Bu kararı ona bırakın ve sabırlı olun. Eğer reddederse de saygı gösterin.

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

ALEV

30 Ağustos 2018 - 10:40

Yöresel yemek tarifleri ve tatlı tarifi damak tadı olan yöremizin en cok beğenilen tat oldugunu belirtmek isterim ilçemize veya ilimize gelen bütün misafirler tarafından beğenilen ve tavsiye edilen bir damak tadı oldugunu ve hoş kokusu veya lezzeti görünümü veya tabaktaki duruşu insana ferahlık veriyor, insanlar veya arkadaşlarımız yedikçe yiyesi geliyor çünkü insan bunu yedikçe doymak istemiyor evet dostlarım veya arkadaşlarım değerli misafirlerim Yorumlarınızı Bekliyorum Kendi il veya ilçenizin Damak Tadını Yorumlaya Bilirsiniz Şimdiden Teşekur ederim ve yorum yapan tüm kardeşlerimize veya arkadaşlarımız teşekur ederim.

Chinese (Simplified) ZH-CN English EN German DE Turkish TRTARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Çocuk Yiyecekleri

Çocuk Yiyecekleri