Hakkımda

Anasayfa » Hakkımda

Firmamız hakkında

YemekPost, internet üzerinde yemek tarifleri ve bitki faydaları alanında en kapsamlı interaktif tüketici bilgi kaynağı olma amacı ile 2017 yılında kurulmuştur. Merkezi Hollanda’da bulunan YemekPost Tün diiler olup İngilizce, Almanca, Hollandaca ve Türkçe olmak üzere yüzdört dilde yayın yapmaktadır. Bu ülkelerdeki temsilcilerimiz ile yakın işbirliği sonucunda bölgesel olarak yayın da yapmaktayız. YemekPost, ziyaretçilerinin düşüncelerini ve deneyimlerini tüketici platformunda paylaşmasını sağlayan yemek tarifleri ve bitki faydaları kişiselleştirilebilir pek çok yemek tarifleri ve bitki faydaları paylaşımı özelliği ile kullanıcı dostu bir yapıya ve kolay izlenir bir çerçeveye sahip bir online yemek tarifleri ve bitki faydaları dergi olmayı hedeflemektedir. YemekPost Firmamızın ana hedefi, bu alanda zengin ve kaliteli bir içerik oluşturup yayına sunarak normal bilgisayar ve mobil telefon kullanıcılarına ulaşarak bilgilendirmektir.

İçerik kaynaklarımız

YemekPost editör kadrosu standart test işlemlerini, ürün görüntülerini kendi fotoğraf stüdyosunda çekerek gerçekleştirmektedir. YemekPost ekibi buna ek olarak sektörle ilgili tüm gelişme ve yenilikleri uluslararası yemek tarifleri ve bitki faydaları kaynaklarından derleyerek yayına hazırlamaktadır. YemekPost yıl içerisinde gerçekleşen dünya çapındaki çeşitli yemek tarifleri ve bitki faydaları etkinliklerini de yerinde takip ederek bu alandaki gelişmeleri canlı olarak yayınlamaktadır YemekPost.

İçerik destekleri

YemekPost, kısmen reklam banner yayınları ile finanse edilmektedir. Ayrıca web sitemize, bazı kişiler veya fırmalar tarafından kabul etilmekte olup en ucuz şekilde web sitemizde yayınlanmaktadır.  ziyaretçilerimizin bizim sayfalarımızdan ziyaret yemek tarifleri ve bitki faydaları yemek tarifleri ve bitki faydaları veya bitki faydaları firmaların linkleri aracılığı ile belirli bir kaynak elde etmekteyiz. yemek tarifleri ve bitki faydaları canlı olarak yaşandıgı YemekPost, unvanını taşıyan tüm YemekPost calışanları tarafından yazılmaktadır bu yemek tarifleri ve bitki faydaları, YemekPost, sorumluluğundadır.

Sunucu bilgileri

YemekPost yayınını Vds Vps Server, Dedicated Sunucu, sistemi üzerinden yapmaktadır. YemekPost altyapı ve sunucularının barındırma ve bakım hizmetleri ISO 9001 sertifikası süreçlerini 2010 yılında tamamlayan YemekPost tüm birimleri, hizmet ve kalite standartlarını sağladığını belgelendirmiştir. tarafından gerçekleştirilmektedir. YemekPost, merkezi Amsterdam olmak üzere Avrupa çapında yüksek çaplı sunucu ve barındırma hizmetleri sunan bir kuruluştur. YemekPost yayınları, iki adet Force10 Networks router ve double-crossed 10 gigabit ring bağlantıya sahip PCI DSS sistemleri üzerinden yapılmaktadır.

İstatistikler

YemekPost’nın gerçek zamanlı ziyaretçi istatistikleri YemekPost tarafından kaydedilmektedir. Merkezi Canada’da olan YemekPost istatiksel verilerin analizinde YemekPost geleneksel log dosyası analizinden daha doğru ve daha düzgün sonuçlar elde eden bir yemek tarifleri ve bitki faydaları teknoloji kullanmaktadır. Tarayıcı temelli olan bu yemek tarifleri ve bitki faydaları güvenilir sonuçlar elde veriler vermektedir. YemekPost, Web YemekPost kurumunun da kurucu üyelerindendir.

Reklâm

YemekPost değişik sayfalarında yayınlanmak üzere standart boyutlarda ve değişik alternatiflerde de çeşitli bannerlar aracılığı ile reklam çözümleri sunmaktadır. Eğer YemekPost alanında faaliyet gösteriyorsanız  ve reklam vermeyi düşünüyorsanız YemekPost web sitesinde reklâm çözümlerimizi size tavsiye ediyoruz. Reklâm çözümlerimiz, site istatistikleri ve izlenme oranları ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizimle destek@yemekpost.com adresinden temasa geçin.

Yatirimcilar ve girişimciler için firsat…

YemekPost yemek tarifleri ve bitki faydaları ve teknolojileri üzerine Türkçe dahil yüzdört dilde yayin yapan YemekPost web sitemiz bugün itibariyle; dogru yemek tarifleri ve bitki faydaları adresi olan YemekPost daima gercek ve dogru durust olamayı hedef ilke edinmiş bir anlayışa sahip olan YemekPost ve her zaman yenilikci olamayı hedef göstermiştir, yaklaşan güncel yemek tarifleri ve bitki faydaları ve beraberinde yüksek kalitede yemek tarifleri ve bitki faydaları görsellerini bünyesinde barindiran ciddi bir veri tabani alt yapisi ile 2018 yilbaşindan bu yana yaklaşik cok guzel ve  benzersiz bir sektörel birikimi temsil etmektedir.

Yatirimci ve girişimcilerin YemekPost web sitemiz ile ilgili yatirima yönelik fikir ve tekliflerine açik olduğumuzu belirtmek ve daima onlara olan güvenizi her zaman tavsiyede belirtmek isteriz.

Chinese (Simplified) ZH-CN English EN German DE Turkish TRTARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Çocuk Yiyecekleri

Çocuk Yiyecekleri