Göbek Eriten Limon Kürü

5 yıl önce
416 kez görüntülendi

Göbek Eriten Limon Kürü

gobek-eriten-limon-kuru

Göbek Eriten Limon Kürü, Pek çok kadın, fazla kilolardan ziyade vücudun kol, göbek ve kalça kısımlarına orantısız şekilde yığılan yağlardan şikayet eder. Belli bir bölgede,kilo alımı ile yağın birikerek orantısız bir görüntü meydana getirmesi estetik açıdan çok rahatsız edici bir hale dönüşmektedir. Özellikle otuzlu yaşların ortalarına gelindiğinde bu sorun, içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Diyet yapılarak kilo verilmesine rağmen bu bölgelerde biriken yağlarda pek fazla azalma gözlenmemektedir. İşte limon kürü tam da bu sorunu ortadan kaldıran bir kür dür. Pul biber yağ parçalama özelliği sayesinde yağları parçalar, limon ve yoğurt ise, vücuda tazelik ve gerginlik vererek, vücudun diri kalmasına yardımcı olur.

Göbek Eriten Limon Kürü Malzemeler:
  • 2 çorba kaşığı yarım yağlı yoğurt( mümkünse ev yapımı)
  • Yarım limon suyu
  • 1 çay kaşığı kırmızı pul biber
Hazırlanışı Ve Uygulanışı:
Bir çorba kasesinde malzemeleri karıştırıyoruz.
Yoğurdun rengi pul biberden dolayı pembeleşecek tir.  Bu karışımı her gece yatmadan yarım saat önce tüketiyoruz. İki hafta boyunca hiç aksatmadan devam ediyoruz. İki haftanın sonunda bir hafta ara verip tekrar devam ediyoruz. Bu şekilde istediğiniz görünüme gelinceye kadar devam edebilirsiniz.
Düzenli bir şekilde uygulandığı takdirde bu kür vücudunuzu toparladığı gibi, sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi de sağlayacaktır.
Not: Midesinde her hangi bir sorunu olanlar ve pul biber alerjisi olan kişilerin doktoruna danışmadan kullanmaları sakıncalı olabilir. fit bir görünüme kavuşmak isterken sağlığınızdan olmayın.

Göbek Eriten Limon Kürü Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Aysun dedi ki:

    Göbek Eriten Limon Kürü
    İLK DENEMDE BİR İŞE YARADI VE BUNU BİR AY DENEDIM GERCEKTENDE GÖBEYİM ERİDİ VE BİRAZDA YEMEKLERE DİKAT ETTİM SUAN 128 KİLODAN İNDİM 90 KİLOYA COK RAHATIM HEDEFİM 75 KİLOLARA DÜŞMEK OLACAK COK TEŞEKUR EDERİM HOCAM SAGOLUN HERŞEY İCİN TEŞEKUR EDERİM

Yorum Yaz

Yukar k