Sevgililer Günü’nde Eşinizi Nasıl Şaşırtabilirsiniz

Anasayfa » Haberler » İlişkiler » Sevgililer Günü’nde Eşinizi Nasıl Şaşırtabilirsiniz

Sevgililer Günü evli çiftler için bir neşe ve eğlence günüdür. Bu gün eşinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ve ne kadar çok önem verdiğinizi anlatabilmeniz için büyük bir şans. Bunu belli edebilecek sürprizler, akşam yemekleri ya da daha farklı şeyler yapabilirsiniz; ancak, en önemlisi onu daima seveceğinize, önem vereceğinize ve hayatınızı sonsuza kadar onunla geçireceğinize söz vermeniz olacaktır. Sevgililer Günü verdiğiniz sözleri yenilemeniz ve ilişkinizi güçlendirmeniz için güzel bir zamandır.

Sevgililer Günü Sürprizleri

sevgiler-gunu

Sevgililer Günü sabahı erken uyanın ve ona güzel bir kahvaltı hazırlayın. Çok ustaca şeyler pişirmenize gerek yok. Önemli olanın düşünmeniz ve bunu ifade şekliniz olduğunu unutmayın. Bir fincan kahve ile atıştırılacak bir şeyler hazırlayın. Güzel bir gülümseme ile götüreceğiniz bir omlet veya tost onun da gülümsemesine neden olacaktır. Ona krallara ve kraliçelere layık şekilde davranın. Birazcık şımartılmak herkesin hoşuna gider.

Ona yeni bir bornoz veya en sevdiği sabun ve jellerden oluşan bir banyo sepeti getirin. Güne başlamak için güzel bir başlangıç olacaktır. Sevgiliniz banyosunu yaparken siz de onun en sevdiği müziği takın ve dinletin. Sevgiliniz hazır olduğu zaman, kendi el yapımı hazırladığınız kartpostal veya hediyenizi ona vererek şaşırtın. Tüm duygularını ifade edin, tabi birazcık komiklik katmayı da unutmayın. Ona olan sevginizi göstermek istediğinizde el yapımı bir kart herhangi bir yerden aldığınızdan çok daha değerlidir. Posta kutusuna aşkınızı anlatan bir mektup veya not bırakın ve ondan posta kutusunu kontrol etmesini isteyin.

Sevgililer Günü’nden önceki günleri iyi değerlendirin. İşaretleri iyi dinleyin. Önemsemiyormuş gibi yapın ancak en son neler almak istediğine dikkat edin. Satın almasını engelleyecek şeyler yapın. Beğendiği şey sizin Sevgililer Günü hediyeniz olabilir. Hediyenizi bir güzel saklayın ve onun adım adım bulmasını sağlayacak şekilde ipuçları bırakın. Sürprizini bulduğunda sadece bekleyin ve yüzündeki gülümsemeyi görün. Bu anı yakalamak için bir kamera veya fotoğraf makinesi gizleyebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Chinese (Simplified) ZH-CN English EN German DE Turkish TR

TARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Çocuk Yiyecekleri

Çocuk Yiyecekleri