Ucuz Sevgililer Günü Masa Süslemeleri

Anasayfa » Haberler » İlişkiler » Ucuz Sevgililer Günü Masa Süslemeleri

ucuz-sevgililer-gunu-masa-suslemeleri

 

Sevgililer Günü’nde yemek masasını dekore etmek için çok fazla savurgan olmaya ve pahalıya kaçmaya gerek yok. Sevgililer Günü masasını sınırı aşmadan hazırlamak için sahip olduğunuz malzemeleri kullanabileceğiniz gibi pahalı olmayan ufak tefek süsler de satın alabilirsiniz.

Kurdeleler

Sevgililer Günü masasındaki kadehleri süslemek için kırmızı, pembe veya beyaz kurdeleler kullanabilirsiniz. Her sandalyenin arkasına yay şeklinde kurdeleler bağlayabilirsiniz ve her sandalyeye oturacak kişiye göre Sevgililer Günü kartı ekleyebilirsiniz. Renkli kurdeleler sayesinde Sevgililer Günü masanız göze çok daha hoş gelecektir.

Şekerler

Sevgililer Günü’nü şekerler kadar hiçbir şey anlatamaz. Küçük kalp şeklinde şekerleri kullanın ve güzel bir masa görüntüsü yaratabilmek için 3 kaseyi bu şekerlemeler ile doldurun. Katmanlı bir tepsi üzerine dağınık şekilde koyacağınız çikolatalar sayesinde zarif bir Sevgililer Günü masası hazırlayabilirsiniz. Masanın ortasına yerleştirilecek çikolatalar ve etrafındaki şeker kâseleri ile kusursuz bir Sevgililer Günü masası hazırlayabilirsiniz.

Mumlar

Sevgililer Günü masanıza kümeler halinde yerleştireceğiniz mumlar sayesinde biraz romantiklik katın. Küçük mumlar ya da uzun, çubuk şeklindeki mumlar ya da bunların kombinasyonun kullanabilirsiniz. Birkaç mumu da aynanın önüne koyun. Bu sayede masanın alacağı ışık ikiye katlanır ve oluşacak gereksiz karartılar kaybolur. Böylece sevdiğiniz insanın yüzündeki gülümsemeyi ve mutluluğu daha rahat görebilirsiniz.

Çiçekler

Çiçeklerin çok pahalı olmasına gerek yok. Her ortama uygun bir çiçek çok duyarlı bir seçim olacaktır. Çiçekleri içi su dolu bir kaseye koyarak masanıza hoş bir görünüm katabilirsiniz.

Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı gecesinden kalan süsleri Sevgililer Günü için saklayın. Gümüş bir tepsi içine koyulacak kırmızı, beyaz ve pembe toplar ile Sevgililer Günü masanıza çok fazla vakit ve para harcamadan hoş bir hava katabilirsiniz.

sevgililer-gunu-masasi1

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Chinese (Simplified) ZH-CN English EN German DE Turkish TR

TARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Çocuk Yiyecekleri

Çocuk Yiyecekleri