1 ayda 10 kilo verdiren diyet

Ana Sayfa » blog » 1 ayda 10 kilo verdiren diyet
Bir Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi.

Bir Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi.

1 ayda 10 kilo verdiren diyet

1 ayda 10 kilo verebilmek mümkün mü bilmiyoruz ama birazdan vereceğimiz 1 ayda 10 kilo verirden diyet listesini uygulayanlar kiloların hızlı bir şekilde gittiğini söylüyorlar. 1 ayda 10 kilo verebilmek mümkün mü, 1 ayda 10 kilo verdiren diyet nedir diye merak ediyorsanız işte cevabı…

Diyet yaparken diyet listesinin sağlıklı olmasına özen göstermek gerekiyor. Aksi takdirde diyet sağlıksız bir hal alabilir ve istenmeyen sağlık sorunlarına neden olabilir.  Aynı zamanda diyet listesi doktor kontrolünde ve belirli bir sağlık testinden geçtikten sonra yapılmalıdır. Diyet listesi bu şekilde hazırlandığında 1 ayda 10 kilo verebilmenin mümkün olduğu söyleniyor.
1 ayda 10 kilo verdiren diyet listesi kişiler üzerinde şok etkisi yaratabilir ve çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle birazdan vereceğimiz 1 ayda 10 kilo verdiren diyet listesini uygulayabilmek için ilk olarak bir beslenme uzmanından yardım almanız gerekebilir.
İşte 1 ayda 10 kilo verdiren diyet listesi 
Kahvaltı 
Şekersiz çay ( 1 bardak )
Yağsız beyaz peynir ( 1 dilim )
Domates ( 1 adet )
Salatalık ( 1 adet )
Kepek ekmeği ( 1 dilim )
Öğlen yemeği 
10 gram et, balık veya tavuk
Bir küçük kase salata
Küçük bir dilim ekmek
Akşam yemeği
Bir porsiyon tavukgöğsü yağsız
1 kase yoğurt
Yağsız ve tuzsuz salata
Öğünlerinizde haftalık olarak değişiklik yaparak diyet programını bir ay boyunca uygulayabilirsiniz. Haftada iki defa et ve balık ağırlıklı beslenip diğer haftalarda sebze ağırlıklı beslenebilirsiniz.
Aynı zamanda bu diyet programını uygularken hızlı bir şekilde kilo verebilmek için aşağıda vermiş olduğumuz su tarifini de uygulayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Bu tarif hakkındaki ziyaretçi yorumları

Adınız - Soyadınız

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

avatar
Meral
06 Şubat 2018 - 12:33

Yöresel yemek tarifleri ve tatlı tarifi damak tadı olan yöremizin en cok beğenilen tat oldugunu belirtmek isterim ilçemize veya ilimize gelen bütün misafirler tarafından beğenilen ve tavsiye edilen bir damak tadı oldugunu ve hoş kokusu veya lezzeti görünümü veya tabaktaki duruşu insana ferahlık veriyor, insanlar veya arkadaşlarımız yedikçe yiyesi geliyor çünkü insan bunu yedikçe doymak istemiyor evet dostlarım veya arkadaşlarım değerli misafirlerim Yorumlarınızı Bekliyorum Kendi il veya ilçenizin Damak Tadını Yorumlaya Bilirsiniz Şimdiden Teşekur ederim ve yorum yapan tüm kardeşlerimize veya arkadaşlarımız teşekur ederim.

Cep Fabrika

Çok Okunan TariflerSitemizde en çok okunan yemek tarifleri

ABDÜSSELAM  OTU

ABDÜSSELAM OTU owners post

Yemekpost.com - Adres:Avusturya/Viyana jedleseer Str. 1210 Wien. Avusturya - GSM:+43 681 80305560

Tüm Hakları Saklıdır - 2020