Kendi kilo kaybı programınızı arkadaşlarınızla nasıl başlatabilirsiniz

Anasayfa » Haberler » Kendi kilo kaybı programınızı arkadaşlarınızla nasıl başlatabilirsiniz

Bu kolay ipuçları ile kendi diyetinizi ve egzersiz kulübünüzü kilo vermeye nasıl başlayacağınızı öğrenin.

Araştırmalar, kilo vermeye çalıştığınız zaman, sosyal desteğin kilo vermede ve onları uzaklaştırmada çok yardımcı olabileceğini gösteriyor.Bu sosyal destek – bu durumda bir diyet kulübü aracılığıyla – EatingWell dergisinde yer alan üç kadının her birinin 20 kilo verdiğini ve bunu koruduğunu söyledi. ( Hikayelerini buradan okuyun. ) Yani, kendi başına kilo vermeye çalışmak yerine, kendi diyet kulübünüzü başlatmayı düşünün! Benzer fikirde olan arkadaşlarınızla ve kilo veren eşlerle bağlantı kuracak, birbiriniz için sağlıklı yemekler pişirecek, egzersiz yapacak ve birlikte kilo vereceksiniz. İşte kendi diyet kulübüne nasıl başlayacağınız için birkaç ipucu.

İlgili: Kız Arkadaşlarının Diyet Kulübü Hikayesi Sizin İçin Kilo Kaybını Yapan
7 Gıda

İpucu 1: Kendi Diyet Kulübünü Başlatın!

Ekibinizi Oluşturun: Benzer bir hedefe sahip olan ve haftada en az 3 kez yemek pişirmeye ve egzersiz yapmaya çalışacak gibi düşünen insanlara sorun. Spor salonuna veya kilisenize bir işaret asarak, arkadaşlarınıza ve / veya ailenize sorarak veya Facebook’ta bir istek göndererek potansiyel kişileri bulun.

Güçlü Yönler: Herkesin yapmayı sevdiği şeyleri tanımlayın ve sorumlulukları buna göre paylaşın. Bir kişi organize etmeyi seviyorsa, toplantı sırasında oluşturulan takvime e-posta gönderen sekreter olsun. Birisi yeni tarifler için avlanmaktan hoşlanıyorsa, bu kişinin planlama toplantısına ekstra yemek tarifi fikirleri getirmesine izin verin.

İpucu 2: Kilo Kaybı Hedeflerinizi Tanımlayın

Hedefleri ve Zaman Çizelgesini Ayarla: Herkesin yolunda ilerlemesine ve motive edilmesine yardımcı olmak için başlangıçtan itibaren hedeflerinizi ana hatlarıyla belirtin.Hedefleriniz 2 ay boyunca haftada 1 pound kaybetmek gibi ölçülebilir ve makul olmalıdır.

Matematik yapın: Haftada 1 pound kaybetmek için bu denklemi kullanın:

[Kilonuz x 12] – 500 = Günlük kalori hedefiniz

Haftada 2 pound kaybetmek için 500 yerine 1.000 çıkartın. 1.200 kaloriyi aşmayın.

İlgili: Kilo Kaybı Hedefleriniz için Doğru Yemek Planını Bulun

İpucu 3: Bir Yemek Planı Oluşturun

Bir Planlama Günü seçin: Herkesin bir araya gelmesi için iyi çalışan bir hafta, bir haftaya bakın. Skype veya Google+ Hangouts aracılığıyla sanal toplantılar da çalışır.

Menünüzü Tasarlayın: Herkes toplantıya yapmak istedikleri yaklaşık 10 yemek tarifi getirmelidir. Yiyecek alerjilerini ve yemek tercihlerini aklınızda bulundurun. Toplantıda, çift, her öğünü bitirmek ve iki haftada bir takviminde menü seçeneklerinizi kaydetmek için taraflarla anlaşır.

Bırakmaları Düzenle: Yiyeceklerin ne zaman, nerede ve nasıl teslim edileceğini ve evde kimse yoksa yiyeceklerin bırakılabileceğini belirtin.

İlgili: Kişiselleştirilmiş Yemek Planı alın
Top 50 Diyet Tarifleri
500-Calorie Yemekleri

İpucu 4: Egzersiz için Zaman Yapın

Program Alıştırması: Farklı yetenekleri ve fitness seviyelerini dikkate alarak zamanları, yerleri ve egzersiz türlerini seçin. İşleri ilginç tutmak için ne yaparsanız yapın. Sert hava koşulları için bir Plan B var.

İlgili: Bile bile bilmeden 6 alıştırmalar

İpucu 5: İletişimde Kalın

Check In: Hedeflerinizle ilerleme kaydediyor musunuz? Düzenli aralıklarla check-in yapmayı planlayın ve egzersiz yapmaya ve sağlıklı beslenmeye bağlı kalın.

Değerlendirin ve Ayarlayın: Herkesin programı ile içeriği var mı? Yapılması gereken değişiklikler var mı? Eğlenceyi korumak ve herkese ilham vermek için haftada en az bir kez birbirleriyle iletişim kurduğunuzdan emin olun.

İlgili: Kilo Kaybı Başarınızı Kutlayın

Sonraki Slayt Gösterisi: Kilo Kaybını Yapan 7 Gıda Sizin İçin Çalışıyor »

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Chinese (Simplified) ZH-CN English EN German DE Turkish TRTARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Çocuk Yiyecekleri

Çocuk Yiyecekleri